Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider1

ASANSÖR | MONTAJ | YENİLEME | İMALAT | SERVİS

Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider2

KALİTEYİ VE GÜVENİ HİZMETİNİZE SUNUYORUZ

Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider3

YAŞANABİLİR YAŞAM ALANLARI

Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider1
Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider2
Kuvvet Mühendislik Asansör Sistemleri Slider3
Kuvvet Mühendislik Asansör hizmetleri

Kuvvet Mühendislik Asansör hizmetleri YILLIK TECRÜBE

Kuvvet Mühendislik Hakkında Kısa Bilgiler

Asansör alanında 2007 yılından itibaren oluşan tecrübe ve deneyimlerimiz güç alarak 2012 yılında Kuvvet Mühendislik adı altında firmamız kuruldu. Temel amacımız müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim odaklı bir vizyona sahiptir.

Yaptığımız her asansörün yaşam taşıdığı bilinciyle daha hassas ve güvenilir bir biçimde titiz bir çalışma gerçekleştirmedeyiz.

Sahip olduğumuz sertifikalar kullandığımız ürünlerin kalitesini ve standartlara uygunluğunu belgelemekte ve yaptığımız montajlara olan bakış açımızı göstermektedir.

HİZMETLERİMİZ

Asansörde kaliteli montaj ile ilgili çözümler üretmek, yeni tasarımlar yapmak ve Müşteri istekleri doğrultusunda, daha yüksek kalitede, daha düşük maliyette üretim teknolojiyi takip ederek hizmet vermek, Ülkemizde lider firma olmak, uluslararası pazarda payımızı arttırmak.

Kuvvet Mühendislik Asansör Montaj Hizmeti

Montaj

Projeye göre alınan röleve ölçüleriyle tasarım yapılan asansörlerin, müşterilerin isteği doğrultusunda, imalata verilerek, belirlenen süre içerisinde uygulaması yapılmaktadır.

Kuvvet Mühendislik Asansör Servis Hizmeti

Servis

Profesyönel kadromuz ve servis araçlarımız aracılığı ile 7/24 saat kesintisiz asansör bakım ve arıza hizmeti vermekteyiz.

Kuvvet Mühendislik Asansör Yenileme Hizmeti

Yenileme

Yenilenen asansör standartları ve güvenlik uygulamaları ışığında mevcut kullanılan asansörler, tarafımızdan güvenli hale getirilmekedir.

Kuvvet Mühendislik Asansör İmalat

İmalat

Sektörle alakalı bağzı asansör parçalarını kendi kullanımız için imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Kuvvet Mühendislik / Danışmanlık Hizmeti

Mühendislik/Danışmanlık

Firma sahibi işletmecisi ve teknik yönetici mühendisler olarak, piyasada ihtiyaç duyulan, uzman bakış açımızla diğer sektörlere teknik hizmet vermekteyiz

Kuvvet Mühendislik Asansör Engelli Uygulamaları Hizmeti

Engelli Uygulamaları

Engelli Asansörleri ( EN 81-70) Yaşlı, Engelli ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için merdiven asansörü alım kararı, daima daha fazla hareketliliğe, daha fazla yaşam kalitesine ve mekânsal olanakların daha fazla kullanımına yönelik alınmış bir karardır.