HİZMETLERİMİZ

Asansörde kaliteli montaj ile ilgili çözümler üretmek, yeni tasarımlar yapmak ve Müşteri istekleri doğrultusunda, daha yüksek kalitede, daha düşük maliyette üretim teknolojiyi takip ederek hizmet vermek, Ülkemizde lider firma olmak, uluslararası pazarda payımızı arttırmak.

Kuvvet Mühendislik Asansör Montaj Hizmeti

Montaj

Projeye göre alınan röleve ölçüleriyle tasarım yapılan asansörlerin, müşterilerin isteği doğrultusunda, imalata verilerek, belirlenen süre içerisinde uygulaması yapılmaktadır.

Kuvvet Mühendislik Asansör Servis Hizmeti

Servis

Profesyönel kadromuz ve servis araçlarımız aracılığı ile 7/24 saat kesintisiz asansör bakım ve arıza hizmeti vermekteyiz.

Kuvvet Mühendislik Asansör Yenileme Hizmeti

Yenileme

Yenilenen asansör standartları ve güvenlik uygulamaları ışığında mevcut kullanılan asansörler, tarafımızdan güvenli hale getirilmekedir.

Kuvvet Mühendislik Asansör İmalat

İmalat

Sektörle alakalı bağzı asansör parçalarını kendi kullanımız için imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Kuvvet Mühendislik / Danışmanlık Hizmeti

Mühendislik/Danışmanlık

Firma sahibi işletmecisi ve teknik yönetici mühendisler olarak, piyasada ihtiyaç duyulan, uzman bakış açımızla diğer sektörlere teknik hizmet vermekteyiz

Kuvvet Mühendislik Asansör Engelli Uygulamaları Hizmeti

Engelli Uygulamaları

Engelli Asansörleri ( EN 81-70) Yaşlı, Engelli ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için merdiven asansörü alım kararı, daima daha fazla hareketliliğe, daha fazla yaşam kalitesine ve mekânsal olanakların daha fazla kullanımına yönelik alınmış bir karardır.